Na stránkách jsou používány soubory cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s jejich používáním.

Lamaze Textilní knížka pirát Horác

Nové

Barevná textilní knížka pro nejmenší pomáhá rozvíjet dětské smysly a seznamuje je s různými povrchy, texturami a motivy spolu se zvuky. Díky této knížce s nádhernými ilustracemi se dítě učí představivosti a získává nové informace z různých prostředí.

Více informací

4 ks

SKLADEM

269,00 Kč

Proces čtení může u dětí začít ve velmi raném věku. Díky Lamaze textilní knížce s nádhernými ilustracemi se dítě učí představivosti a získává nové informace z jiných prostředí a světů.
Seznamuje se například s životem v přírodě, životním prostředím, poznává nová místa a objekty, nové tvary, barvy a velikosti. Ztotožněním s postavami v knize se děti učí sociálním dovednostem, jakými jsou sdílení a spolupráce - dospělý předčítá, dítě otáčí stránkami knihy. Lamaze knihy jsou navrhovány ve spolupráci s vývojovými odborníky.
Zadní obálka obsahuje návody jak knihu používat pro jednotlivá stadia věku dítěte. Použity jsou pouze tkaniny s trvanlivým potiskem s dlouhou odolností. Barvy tak zůstávají stále stejně intenzivní i po několikerém přeprání. Použitá výplň je vyrobena pouze z nejlepší střiže polyesterových vláken, což zajišťuje zvýšenou měkkost a dlouhou životnost hraček.
Rozměry knížky cca 16 x 15 cm (V x Š ).

Vhodné pro děti 1m+.