Na stránkách jsou používány soubory cookies. Pokračováním v procházení webu souhlasíte s jejich používáním.
Sleva!

Lamaze Chrastící ponožky a náramky

Nové

Hebké dermatologicky testované ponožky s barevnou chrastící beruškou a motýlkem upoutají pozornost každého děťátka. Snadno se navlékají na dětské nožičky, které pak udržují v teple. Ponožky zachrastí vždy, když děťátko nožičkami pohne. Vybízí děťátko kopat, uchopit své nožky a procvičit si používání svalů. Beruška i motýlek slouží jako chrastítka. Motýlí křidélka navíc šustí.

Více informací

2 ks

SKLADEM

399,00 Kč

439,00 Kč

-40,00 Kč

Hebké ponožky s barevnou beruškou na jedné a s motýlem na druhé straně se snadno navlékají na dětské nožičky, které pak udržují v teple. Pestrobarevný motýl šustí křidélky a beruška v sobě ukrývá chrastítko. Do 6-7 měsíců se dítě stane přeborníkem v natahování nožiček. Procvičí si používání svalů a naučí se sledovat své nohy, ke kterým barevná zvířátka na ponožkách poutají jeho pozornost.

Ponožky jsou dermatologicky testovány. Náramky ve tvaru známých barevných zvířátek se na zápěstí dítěte připevňují suchými zipy. Broučci na každém zápěstí pomohou dítěti pochopit, že má 2 ruce na hraní a hodně prstů ke zkoumání. Děti jsou fascinovány svými prsty.

V období kolem 3. měsíce věku, se začínají chytat za každý prst a po jednom či po dvou si je strkají do pusy a okusují je nebo lížou. Díky hře s prsty, se děti naučí dobře sledovat své ruce. Náramky s pestrobarevnými broučky přitahují pozornost dítěte k jeho rukám a když s nimi pohne, dostane se mu odměny v podobě zachrastění.

Hračky Lamaze jsou testovány bez ohledu na to, pro jakou věkovou kategorii jsou určeny dle nejpřísnějších norem EN-71 a ASTM F963-96.

Vhodné pro děti 0+.